valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde iz almasının en önemli nedenlerinden biri varlık ile (UC yöntemiyle) olta ortamında alışdataş dokumalabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle olta muhtevaersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle alışdataş yapabilmek muhtevain oyuna online yöntemlerle varlık yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile alışdataş yapabilmek o denli palas bileğildir. Çünkü bu maslahatlemler dolar kuru üzerinden prosedür dokumaldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok şiddetli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek muhtevain evet da oyunda elan fazla tabanca gücü gibi hilelere sarrafiyevurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin muhtevaine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini boşluk ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makalemızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri muhtevain sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler muhtevain oyunu elan bol oynamanızı sağlamlayacak ancak memnu olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere iz verilmiştir. Başkaca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere bile iz verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en ağır olan ve hesabınızın banlanmasına ne olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi muhtevaerindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular olta içinde iz kayran kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine sarrafiyevurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Hile ortamında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da öteki oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü bileğmaslahattirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde iz kayran UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler tarafından oluşturulduğu muhtevain muhtevaine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel ziyan verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok nazarıitibar gören ve öteki oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, haddizatında olta dokumamcıları tarafından turnuvalar esnasında birlik oyuncuların nerede olduklarını seyircilere görünmek muhtevain kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü kişiler tarafından bu sistem hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya sarrafiyelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak muhtevain kesiksiz yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çalışmasını engellemeye çalışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi muhtevain her gün bir uğur bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında iz kayran duvarların arkasını görme özelliğine malik olurlar. şayet rakip bir cidarın arkasında veya oyunda iz kayran dağ ve tepelerin arkasındaysa bu nakış yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz karşıtsında sizi kudretlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakılırsa kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot hiçbir lafız gibi görünse bile haddizatında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, hedef girmek veya bir nesneyi nişan girmek manaına gelirken Bot kelimesi, bir maslahatin otomatik olarak dokumalması manaına hasılat. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan ittihaz manaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir