ucbasaktarim.com: Profesyonel Tarım Makinaları

Üçbaşak Kültür, tarım makineleri bölümünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Dip Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri yürekin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Kültür makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına iyi olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Yakışır cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz âlemını esenlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanlar ilkel tarım halletmeye başladı ancak hasetmüzde toplumun yalnızca çok değersiz bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını kontralayacak tarımsal üretimle meslekmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna olanak tanılamamaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan dileme ve tarım bölümünün gitgide çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına ne olmuşdolaşma. Teknoloji ile yan yana gelişen tarım makineleri, tarım aletleri, kendiliğinden ve yardımcı tarım makineleri kabilinden ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak devamlılığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Kültür makineleri, kullanılan amaca ve alana bakılırsa değişiklıklar göstermektedir. Kültürı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Başkaca yalnızca tarım bölümü değil, ülkenin dış satım hacmi de gitgide artmaktadır.

Üçbaşak Kültür , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kaliteli iş gücü ve erdemli üretim kapasitesi eşliğinde durağan üretim gücüyle müşterilerine en sağlıklı hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çdüzenışanı ile canlı ve eforlü âdemoğlu kaynağına iye olan Üçbaşak Kültür, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte araba üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ilhak ölçü sağlayıcı Üçbaşak Kültür; koyu Ar-Ge çdüzenışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını devamlı yükseltmektedir. Kadimî tekâmül ve sıfır sakatlık üretim sistemi, Üçbaşak Kültür ürünlerinin hem yurt içinde hem de yurt dışında güvenilerek kullanılmasının başlıca nedenidir. Üçbaşak Kültür, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde demıtlamıştır.

Üçbaşak Kültür olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin iyi ve stabil bir şekilde tevziını esenlar.
Gübreyi yeterli ve muhik bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile abes kemre yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve mahsuldar bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sayesinde toprak üzerinde elan azca efor sarf ederek çok elan esenlıklı muamelat yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın abes olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sayesinde çok elan esenlıklı lafır ve toprağınızdan elan bir araba semere ve sebze elde etmenize yardımcı olur.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması yürekin kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan mahsuldar bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en büyük ihtiyaçları olan gıda maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı esenlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayıcı gübrelerin yararlanmaı dair çok önemli ve ilgi edilmesi gereken bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan mahsuldar payanlar elde edebilirsiniz.

Üçbaşak Kültür olarak bir vesair ürünümüz olan Traktör Dip Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine haiz olmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dayanak seviyesinden haiz olmak ve bekleyen bir damperli kamyona evet da boş bir hendek kazısına unutmak yürekin geniş olarak kullanılır. Dip yükleyici ile yan yana bir malzemeyi yere itmeden haiz olmak mümkündür. Dip yükleyiciler genellikle istiflenmiş olan bir malzemeyi dayanak seviyesinden haiz olmak yürekin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut hendek kazısı kabilinden alanlara unutmak yürekin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan üst yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabilinden sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıailelabilir bir bentlantı parçası üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değçalışmatirilebilir ve birbir hayli cetşmanla da hoşgörülületilebilir. Anne birlikteşenler genellikle hidrolik birlikteşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çdüzenıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da aksiyon ettirilir. Teleskopik hamallara bakılırsa nispeten az maliyetleri ve çok yönlülükleri de üst yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör üst yükleyiciler yürekin tercih edilebilecek birbir hayli üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın gurur gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem eder hem de kalite olarak avantaj esenlayabilir.
Üreticilerden satın bazı üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Kültür makineleri bölümünün önde mevrut üreticilerinden Üçbaşak Kültür’ın üst yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek marifet sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri ağızotu bitkilerinin derç ve balyalama çalışmalemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu yapılması çalışmalemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçbaşak Kültür olarak Ot Icma Tırmıkları da tarım makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Askılı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 temel gruba ayrılır.

Olta katışık makinası, besi hayvancılığı yahut benzin hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslek esnasında iş engelünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında ilgi etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine ilgi edilmediği zaman efsaneviın benzinü ve etinden verim düzenınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak beslek esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken bütün gıdaları tenha seferde alabilir ve elan sağlıklı beslenebilir. Olta karmanın yapılması efsaneviın tüketmesi gereken bütün gıdaları bir araya getirerek elan sağlıklı beslenmesine böylece elan bir araba verim almanızı esenlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile yan yana Olta Kompozit Makinaları da Üçbaşak Kültür olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçbaşak Kültür olarak otlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de başüstüneğu kabilinden en üst seviye kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asıkr Tip (Standart) , Asıkr Tip (Hidrolik) , Asıkr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi yapısı paralıca ve mahsuldar bir tarımsal üretim yürekin büyük avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan tarımı yürekin önemli bir köprü çalışmalevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan sağlıklı durumlara gelmesi yürekin tarımsal dış satım noktasında Üçbaşak Kültür olarak bütün çdüzenışanlamış olurımızın katkısıyla yan yana
Üçbaşak Kültür kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ve de daha fazla bilgi için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir