MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine hüküm kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve çeşitli dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı temelli alınlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabilinden bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta iş veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabilinden tatbik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hassaten genel ağ sitesi üzerinden dayalı taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde iş alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya kabilinden bir çok kıtada tatbik üzerinden neşriyat yapan tatbik yevmi yüzlerce zaman dinlenerek zemin çehreünde İslamiyet’in daha hızlı tanınmasına delalet ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla mimarilarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde vatan dışında canlı yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Hassaten MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile dayalı videolar yayınlar yaparak vatan dışında bir çok insanın İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi mimariyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce lügat ettiriyor. Eserin bu denli patetik başüstüneğu bilindiği ciğerin tatbik ve diğer sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek yahut eğlenmek isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça lügat ettiren tatbik hakikat görülmeye eder. İnternet sitesi temelli mobil uyuma mevla ve bir çok yabancı dilde iş verdiği ciğerin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda genel ağ sitesi sakır sakır vüruttirilmekte ve kullanıma daha yaraşıklı bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çkırmızıışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan ün sanat erimız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde kırmızııyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en esen şekilde temsil edilmeye çkırmızıışılmaktadır.

Sıra içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce in hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en esen şekilde faydalanmaktadır. Zati tatbik marketlerden baktığınız dönem uygulamanın noktaının ve indirilme nispetının ne denli güçlü bulunduğunu görebilirsiniz. Buda eyitmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması kayranında hakikat adamakıllı bir iş çıailep insanlara en esen şekilde iş vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir