Kişilik Analizi Nasıl Yapılır?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve özge feza cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyen bir feza marifet dalıdır. Bu marifet dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanoğluın yaşamlarına cihet veren bir boşlukç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çalışmalarında, çeşitli feza cisimlerinin insanoğluın nefis özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar çoğunlukla Burç Yorumları adı şeşnda kuruluşlır.

  • Astrologlar, mevlit tarihleri, mevlit saatleri ve mevlit bölgeleri kadar kişisel detayları kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında yakın adımları atmaları derunin tavsiyelerde bulunur ve sefer gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri ortada, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini temaşa fail ayin burçları ve mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak arazi alır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Veladet hariktalrında farklı alanları temaşa fail evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann yıl içre ne burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan halka şeklinde bir feza haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne denli insanoğluın hayatlarına cihet veren bir disiplindir. Zaman da insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine eke bağ göstermektedirler. Bununla bile astrolojinin uygulanması ve yararlanmaı dair sınırlı görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri yerine getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, çoğunlukla mevlit haritası yorumlamak, nefis analizi gerçekleştirmek, aşk ve ilişik astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, sıhhat astrolojisi kadar konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin balkonındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne denli sükselı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Veladet haritası yorumlamak, astrologların en omurga görevlerinden biridir. Kişinin mevlit geçmişine, saatine ve yerine bakarak hazırlanan mevlit haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları versiyon ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin kategorik bir gelecek tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kadar sükselı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı bulunduğunun altını özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji hakkında henüz bir küme haber sahibi edinmek istiyorsanız, birşu denli terimle karşıtlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin derunin Astroloji Terminolojisi’ni keşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve mevlit haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi derunin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan yıldız grupları olarak görülür. Burçlar, bir mevlit geçmişine bakarak belirlenir ve birşu denli kişiye bakarak nefis ve gelecekteki olaylar hakkında haber verebilir.

  2. Aslan Burcu: Umumiyetle 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri ortada doğanlar derunin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöerkek ve özgüvenli nefis özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer Burcu: Veladet haritasında Kamer’ın başüstüneğu burçdolaşma. Kamer ıtır, bir kişinin duygusal yönden ne hissettiğine, hassasiyetine ve dem aldığı kadar yaşfakat şekline eser fiyat.

Burç yorumlaması hakkında çok bir küme haber sahibi edinmek derunin, astroloji terminolojisine aşina edinmek önemlidir.

Fehva Mealı
Veladet haritası Bir kişinin mevlit takkadak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Veladet takkadak yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini söyleyiş ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi hakkında haber verir.
Natal harita Veladet andaçndaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin balkonındaki olaylar ve nefis özellikleri ile alakadar ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde tutum ederken bir gayrı gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin balkonındaki etkilere eser edebilir.
Retrolar Bir gezegenin cihetünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğişimlere eser edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak berenarı çaba gerektirse bile, yakın bir şekilde kullanıldığında, nefis analizi, gelecek tahmini ve henüz sağlam çok bap hakkında haber ita dair oldukça bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir